![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgN5HEPy8XR2JOVV-_v9jR3FVkjDgtpwyIkuQoz0n8VPypJWAq0e_8ZVOg7i7BoqqoKwrUY_Vy6fz3EHmjqIlmWF13ilRVfKVz3ZBHRjkz6MnqUH_G6rnbtDLMvJ7Du3xS9oI6oS5qf0zmX/s320-rw/20110203-nero.jpg)
Με απόφαση του Γ.Γ Περιφέρειας Πελοποννήσου εντάσσεται στο Επιχειρησιακό Πρόγραμμα Δυτικής Ελλάδος το έργο της επέκτασης και της ανακαίνισης τμήματος του Δικτύου Ύδρευσης του Δήμου Καλαμάτας. Η συνολική δαπάνη του έργου ανέρχεται στο ποσό των 2.829.000,00 € και η πίστωση για το 2011, είναι 1.000.000 €. Δικαιούχος θα είναι η ΔΕΥΑΚ.
Παράλληλα θα έχουμε σοβαρές αλλαγές σε Δημοτικές επιχειρήσεις οι οποίες πλέον με το νέο Νόμο νομιμοποιούνται προκειμένου να προχωρήσουν οι διαδικασίες για την λειτουργεία τους...
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου