Επιτέλους, στο λιμένα Καλαμάτας πραγματοποιείται εκφόρτωση πρώτης ύλης ασφαλτομίγματος για τον αυτοκινητόδρομο και συγκεκριμένα για τον κλάδο Λεύκτρου – Σπάρτης, στην περιοχή της Πελλάνας.
Άντε, με το καλό και για τον περιμετρικό Καλαμάτας! Φαίνεται πως έφθασε η ώρα για την ολοκλήρωση του μεγαλύτερου τεχνικού έργου στην πόλη, από την απελευθέρωσή της.
![](https://1.bp.blogspot.com/-_m8VTApsffk/YQoviw4CXyI/AAAAAAACKls/L7cD6nBDisE90UDf8x_IyBBMR8g2CMI1ACLcBGAsYHQ/s320/EIDHSEIS.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-7Kd9qaiRHuA/WaEtZyc70TI/AAAAAAAADsA/7WUYBVoY-UwwjdEP3kDFPvH9htN0dDKgQCLcBGAs/s1600/demo-image.jpg)
Tags
# Ελλαδα
# Καλαμάτα
# greece
# kalamata
# news
Share This
About OMAΔΑ UNWIRED
news
Εγγραφή σε:
Σχόλια ανάρτησης (Atom)
Post Bottom Ad
Responsive Ads Here
ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ
ΤΟ KALAMATA NEWS ΚΟΝΤΆ ΣΑΣ ΟΛΟ ΤΟ 24ΩΡΟ ΜΕ ΕΙΔΗΣΕΙΣ, ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΟ.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου