ΕΠΑΝΕΞΕΛΕΓΗ πρόεδρος του Εργατικού Κέντρου Καλαμάτας ο Σωτήρης Τσώνης. Μετά τη διαδικασία συγκρότησης που έγινε προχθές, στις υπόλοιπες θέσεις στη νέα διοίκηση εξελέγησαν:
Σας κάνουμε γνωστό τη νέα Διοίκηση του Εργατοϋπαλληλικού Κέντρου Καλαμάτας όπως αυτή προέκυψε από της αρχαιρεσίες της 8 και 9/12/2013 και συγκροτήθηκε σε σώμα στις 19/12/2013, και έχει ως εξής:
αντιπρόεδρος Κουφαλάκος Παναγιώτης, γενικός γραμματέας Στέφανος Παναγιώτης, αναπληρωτής γενικός γραμματέας Μουλάς Παναγιώτης, ταμίας Μπουζαλάς Βασίλειος, οργανωτικός γραμματέας Καρούτας Ευστάθιος, υπεύθυνος δημοσίων σχέσεων Σπυρόπουλος Παναγιώτης, έφορος Μωραγιάννης Χρήστος και μέλη οι: Λυμπεροπουλος Παναγιώτης, Χειλάς Ιωάννης, Αναστασόπουλος Ανδρέας, Τσιμπουρίκος Μιχαήλ, Κανέλης Γεώργιος, Παπαδόπουλος Περικλής και Λαμπρόπουλος Ευάγγελος.
![](https://1.bp.blogspot.com/-_m8VTApsffk/YQoviw4CXyI/AAAAAAACKls/L7cD6nBDisE90UDf8x_IyBBMR8g2CMI1ACLcBGAsYHQ/s320/EIDHSEIS.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-7Kd9qaiRHuA/WaEtZyc70TI/AAAAAAAADsA/7WUYBVoY-UwwjdEP3kDFPvH9htN0dDKgQCLcBGAs/s1600/demo-image.jpg)
Tags
# ειδήσεις
# Ελλάδα
# Μεσσηνία
# greece
# kalamata
# news
Share This
About OMAΔΑ UNWIRED
news
Εγγραφή σε:
Σχόλια ανάρτησης (Atom)
Post Bottom Ad
Responsive Ads Here
ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ
ΤΟ KALAMATA NEWS ΚΟΝΤΆ ΣΑΣ ΟΛΟ ΤΟ 24ΩΡΟ ΜΕ ΕΙΔΗΣΕΙΣ, ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΟ.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου