Άρχισε η συζήτηση μεταξύ υπηρεσιακών στελεχών για τις κυκλοφοριακές ρυθμίσεις επί της Βασιλέως Γεωργίου κ.λπ. Σύντομα, η υπηρεσιακή εισήγησηθα σταλεί στην Επιτροπή Ποιότητας Ζωής για διαβούλευση και πρόταση για τη λήψη απόφασης στο Δημοτικό Συμβούλιο.
Η συζήτηση στο Δημοτικό Συμβούλιο προγραμματίζεται για τη μεταπροσεχή Πέμπτη 29 Οκτωβρίου 2015.
Σημεία προβληματισμού είναι η στάθμευση οχημάτων (πού θα απαγορεύεται και πού θα επιτρέπεται), εάν η στάθμευση θα είναι ελεγχόμενη, η αλλαγή κατεύθυνσης στις οδούς Κανάρη ή Αριστοδήμου (νότια της Βασ. Γεωργίου) και η ομαλή λειτουργία της οδού Ακρίτα (βόρεια).
![](https://1.bp.blogspot.com/-_m8VTApsffk/YQoviw4CXyI/AAAAAAACKls/L7cD6nBDisE90UDf8x_IyBBMR8g2CMI1ACLcBGAsYHQ/s320/EIDHSEIS.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-7Kd9qaiRHuA/WaEtZyc70TI/AAAAAAAADsA/7WUYBVoY-UwwjdEP3kDFPvH9htN0dDKgQCLcBGAs/s1600/demo-image.jpg)
Tags
# αυτοδιοίκηση
# Καλαμάτα
# greece
# kalamata
# news
Share This
About OMAΔΑ UNWIRED
news
التسميات:
αυτοδιοίκηση,
Καλαμάτα,
greece,
kalamata,
news
Εγγραφή σε:
Σχόλια ανάρτησης (Atom)
Post Bottom Ad
Responsive Ads Here
ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ
ΤΟ KALAMATA NEWS ΚΟΝΤΆ ΣΑΣ ΟΛΟ ΤΟ 24ΩΡΟ ΜΕ ΕΙΔΗΣΕΙΣ, ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΟ.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου