Μουσικοχορευτική εκδήλωση κατά των ναρκωτικών διοργανώνεται στο χώρο του πατινάζ στο Πάρκο Σιδηροδρόμωνστην Καλαμάτα, τη Δευτέρα 24 Ιουνίου Παγκόσμια Ημέρα Κατά των Ναρκωτικών.
Η εκδήλωση, θα αρχίσει στις 8.30 το βράδυ με ελεύθερη είσοδο για το κοινό.και θα λάβουν μέρος το Μουσικό Σχολείο Καλαμάτας (υπεύθυνος καθηγητής Πέτρος Κατσούλης), η Ορχήστρα των Εκπαιδευτικών και ο Σύλλογος “Οι Φίλοι της Παράδοσης”.
Την εκδήλωση διοργανώνει το ΚΕΠΕΠΨΥ (Κέντρο Πρόληψης Εξαρτήσεων και Προαγωγής Ψυχοκοινωνικής Υγείας) Μεσσηνίας σε συνεργασία με τον ΟΚΑΝΑ (Οργανισμός Κατά των Ναρκωτικών).
![](https://1.bp.blogspot.com/-_m8VTApsffk/YQoviw4CXyI/AAAAAAACKls/L7cD6nBDisE90UDf8x_IyBBMR8g2CMI1ACLcBGAsYHQ/s320/EIDHSEIS.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-7Kd9qaiRHuA/WaEtZyc70TI/AAAAAAAADsA/7WUYBVoY-UwwjdEP3kDFPvH9htN0dDKgQCLcBGAs/s1600/demo-image.jpg)
Tags
# Καλαμάτα
# πολιτισμός
Share This
About OMAΔΑ UNWIRED
πολιτισμός
التسميات:
Καλαμάτα,
πολιτισμός
Εγγραφή σε:
Σχόλια ανάρτησης (Atom)
Post Bottom Ad
Responsive Ads Here
ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ
ΤΟ KALAMATA NEWS ΚΟΝΤΆ ΣΑΣ ΟΛΟ ΤΟ 24ΩΡΟ ΜΕ ΕΙΔΗΣΕΙΣ, ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΟ.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου