Κανονικά προχωράει το έργο της ανάπλασης στην οδό Ιατροπούλου. Σύμφωνα με ενημέρωση του δημάρχου Θανάση Βασιλόπουλου, ο οποίος επισκέφτηκε το έργο, υπάρχει στενή παρακολούθηση και από τις υπηρεσίες ώστε να μην υπάρξουν καθυστερήσεις και να αποδοθεί εντός χρονοδιαγραμμάτων σε χρήση.
![](https://1.bp.blogspot.com/-_m8VTApsffk/YQoviw4CXyI/AAAAAAACKls/L7cD6nBDisE90UDf8x_IyBBMR8g2CMI1ACLcBGAsYHQ/s320/EIDHSEIS.jpg)
Εγγραφή σε:
Σχόλια ανάρτησης (Atom)
Post Bottom Ad
Responsive Ads Here
ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ
ΤΟ KALAMATA NEWS ΚΟΝΤΆ ΣΑΣ ΟΛΟ ΤΟ 24ΩΡΟ ΜΕ ΕΙΔΗΣΕΙΣ, ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΟ.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου