Αυξημένη είναι η κίνηση στη Μεσσηνία, καθώς αρκετοί είναι οι εκδρομείς που την επέλεξαν να περάσουν το τριήμερο της Αποκριάς. Την μερίδα του λέοντος ωστόσο λαμβάνει η Καλαμάτα, με τα παραδοσιακά και καρναβαλικά δρώμενα να παίζουν σημαντικό ρόλο στην επιλογή της. Την ίδια ώρα ξενοδόχοι και έμποροι εκφράζουν την ικανοποίησή τους.
![](https://1.bp.blogspot.com/-_m8VTApsffk/YQoviw4CXyI/AAAAAAACKls/L7cD6nBDisE90UDf8x_IyBBMR8g2CMI1ACLcBGAsYHQ/s320/EIDHSEIS.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-7Kd9qaiRHuA/WaEtZyc70TI/AAAAAAAADsA/7WUYBVoY-UwwjdEP3kDFPvH9htN0dDKgQCLcBGAs/s1600/demo-image.jpg)
Αυξημένη είναι η κίνηση στη Μεσσηνία, καθώς αρκετοί είναι οι εκδρομείς που την επέλεξαν να περάσουν το τριήμερο της Αποκριάς. Την μερίδα του λέοντος ωστόσο λαμβάνει η Καλαμάτα, με τα παραδοσιακά και καρναβαλικά δρώμενα να παίζουν σημαντικό ρόλο στην επιλογή της. Την ίδια ώρα ξενοδόχοι και έμποροι εκφράζουν την ικανοποίησή τους.
Εγγραφή σε:
Σχόλια ανάρτησης (Atom)
Post Bottom Ad
Responsive Ads Here
ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ
ΤΟ KALAMATA NEWS ΚΟΝΤΆ ΣΑΣ ΟΛΟ ΤΟ 24ΩΡΟ ΜΕ ΕΙΔΗΣΕΙΣ, ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΟ.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου