![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj5pSYDjQUAyLDGpP_WKGFJy-nymgVY6Fm4XtGXYtF-hpZIr5nZ1z7OX6aW2c8_udyHltRb02Id9Brmbe_w42aMXzYoUaaev3566RwjO5GApNnN5pBdIMZqBSbqdszO8lxWjkPtniyaqjW3/s320-rw/spmtholbia4c5d1fa958476.jpg)
Για άγνωστους λόγους έπεσε από το μπαλκόνι του διαμερισματός του !
Νεκρός βρέθηκε χθες στις 03:00 μετά το μεσημέρι στο οδόστρωμα, κάτω από το διαμέρισμα, όπου διέμενε σε πολυκατοικία της οδού Μητροπέτροβα και Χρυσάνθου Παγώνη, στην Καλαμάτα, ο 73χρονος Γιώργος Μπρεδήμας, συνταξιούχος ναυτικός. Ο άτυχος 73χρονος, που ήταν αδελφός του υποψηφίου δημάρχου Καλαμάτας Θόδωρου Μπρεδήμα, για άγνωστους λόγους έπεσε από το μπαλκόνι του διαμερίσματος του 4ου ορόφου όπου διέμενε. Η κηδεία του θα γίνει σήμερα.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου