Τον… εφιάλτη με τα μάτια της έζησε μια γυναίκα σε κεντρικό σημείο της Καλαμάτας, όταν περπατώντας στο πεζοδρόμιο το σημείο κοντά σε δύο φρεάτια της ΔΕΥΑΚ υποχώρησε και η ίδια βρέθηκε με σοβαρά τραύματα στο Νοσοκομείο της Καλαμάτας.
Το γεγονός πως εκεί δεν υπήρχαν πινακίδες για να προειδοποιούν ια εργασίες ή κάποιο επικίνδυνο σημείο, προκαλεί θυμηδία, με την γυναίκα να καταγγέλλει τους υπευθύνους για την κατάσταση αυτή.
![](https://1.bp.blogspot.com/-_m8VTApsffk/YQoviw4CXyI/AAAAAAACKls/L7cD6nBDisE90UDf8x_IyBBMR8g2CMI1ACLcBGAsYHQ/s320/EIDHSEIS.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-7Kd9qaiRHuA/WaEtZyc70TI/AAAAAAAADsA/7WUYBVoY-UwwjdEP3kDFPvH9htN0dDKgQCLcBGAs/s1600/demo-image.jpg)
Tags
# Ελλάδα
# Καλαμάτα
# greece
# kalamata
# news
Share This
About OMAΔΑ UNWIRED
news
Εγγραφή σε:
Σχόλια ανάρτησης (Atom)
Post Bottom Ad
Responsive Ads Here
ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ
ΤΟ KALAMATA NEWS ΚΟΝΤΆ ΣΑΣ ΟΛΟ ΤΟ 24ΩΡΟ ΜΕ ΕΙΔΗΣΕΙΣ, ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΟ.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου