Ως βασικό ζητούμενο τη συνεννόηση, προέταξε ο Παναγιώτης Νίκας, προκειμένου η Πελοπόννησος να οδηγηθεί στην ολοκληρωμένη διαχείρισης των απορριμμάτων, δίχως προβλήματα ή νέες καθυστερήσεις. Ο Δήμαρχος Καλαμάτας σχολίασε τις εξελίξεις, ενώ αναφορά έκανε και στην εκκωφαντική απουσία δημάρχων της Πελοποννήσου από την όλη διαδικασία.
![](https://1.bp.blogspot.com/-_m8VTApsffk/YQoviw4CXyI/AAAAAAACKls/L7cD6nBDisE90UDf8x_IyBBMR8g2CMI1ACLcBGAsYHQ/s320/EIDHSEIS.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-7Kd9qaiRHuA/WaEtZyc70TI/AAAAAAAADsA/7WUYBVoY-UwwjdEP3kDFPvH9htN0dDKgQCLcBGAs/s1600/demo-image.jpg)
Tags
# Ελλάδα
# Καλαμάτα
# Νίκας
# greece
# kalamata
# news
Share This
About OMAΔΑ UNWIRED
news
Εγγραφή σε:
Σχόλια ανάρτησης (Atom)
Post Bottom Ad
Responsive Ads Here
ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ
ΤΟ KALAMATA NEWS ΚΟΝΤΆ ΣΑΣ ΟΛΟ ΤΟ 24ΩΡΟ ΜΕ ΕΙΔΗΣΕΙΣ, ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΟ.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου