Ενόψει του Αναπτυξιακού Συνεδρίου αρκετές είναι οι παράλληλες δράσεις που πραγματοποιούνται. Στο πλαίσιο αυτό εντασσόταν και η ημερίδα που έγινε στην Καλαμάτα με πρωτοβουλία του αναπληρωτή Υπουργού Γιώργου Κατρούγκαλου και που στο επίκεντρό της είχε το νέο παραγωγικό μοντέλου που η χώρα χρειάζεται καθώς και δράσεις εξωστρέφεια και προώθησης των προϊόντων μας σε νέες αγορές. Παράλληλα ο κ. Κατρούγκαλος εξέφρασε την αισιοδοξία του για την πορεία των εθνικών θεμάτων αλλά και της οικονομίας.
![](https://1.bp.blogspot.com/-_m8VTApsffk/YQoviw4CXyI/AAAAAAACKls/L7cD6nBDisE90UDf8x_IyBBMR8g2CMI1ACLcBGAsYHQ/s320/EIDHSEIS.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-7Kd9qaiRHuA/WaEtZyc70TI/AAAAAAAADsA/7WUYBVoY-UwwjdEP3kDFPvH9htN0dDKgQCLcBGAs/s1600/demo-image.jpg)
Tags
# ειδήσεις
# Ελλάδα
# Καλαμάτα
# greece
# kalamata
# news
Share This
About OMAΔΑ UNWIRED
news
Εγγραφή σε:
Σχόλια ανάρτησης (Atom)
Post Bottom Ad
Responsive Ads Here
ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ
ΤΟ KALAMATA NEWS ΚΟΝΤΆ ΣΑΣ ΟΛΟ ΤΟ 24ΩΡΟ ΜΕ ΕΙΔΗΣΕΙΣ, ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΟ.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου