Μπαίνει… μπροστά και διεκδικεί λύσεις & απαντήσεις για τα όσα στην ελαιοπαραγωγή εξελίσσονται ο δήμαρχος Μεσσήνης Γιώργος Τσώνης. Με τα μηνύματα από τους ελαιοπαραγωγούς να είναι ανησυχητικά και τον προβληματισμό έντονο για τις ζημιές που υπέστησαν στην φετινή παραγωγή, ο κ. Τσώνης επιθυμεί να κινητοποιήσει όλους τους εμπλεκόμενους και συναρμόδιους φορείς προκειμένου να διασφαλιστεί ότι θα καταβληθεί κάθε δυνατή προσπάθεια για να αποφευχθούν ανάλογα ζητήματα στο μέλλον.
![](https://1.bp.blogspot.com/-_m8VTApsffk/YQoviw4CXyI/AAAAAAACKls/L7cD6nBDisE90UDf8x_IyBBMR8g2CMI1ACLcBGAsYHQ/s320/EIDHSEIS.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-7Kd9qaiRHuA/WaEtZyc70TI/AAAAAAAADsA/7WUYBVoY-UwwjdEP3kDFPvH9htN0dDKgQCLcBGAs/s1600/demo-image.jpg)
Tags
# ειδήσεις
# Καλαμάτα
# Μεσσήνη
Share This
About OMAΔΑ UNWIRED
Μεσσήνη
Εγγραφή σε:
Σχόλια ανάρτησης (Atom)
Post Bottom Ad
Responsive Ads Here
ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ
ΤΟ KALAMATA NEWS ΚΟΝΤΆ ΣΑΣ ΟΛΟ ΤΟ 24ΩΡΟ ΜΕ ΕΙΔΗΣΕΙΣ, ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΟ.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου