Και με τη… βούλα Μέγαρο Χορού Καλαμάτας. Η απαραίτητη πιστοποίηση ήρθε από την γερμανική εταιρεία και πλέον η πορεία του εν λόγω χώρου, αναμένεται να είναι διαφορετική στην προοπτική να μετατραπεί σε σημείο πανελλαδικής πολιτιστικής αναφοράς. Την ιδιαίτερη ικανοποίησή του εξέφρασε σήμερα ο Παναγιώτης Νίκας για τις προσπάθειες όλων, ενώ συγκινημένος δήλωσε και ο Βασίλης Τζαμουράνης, με την τεχνική υπηρεσία να έχει σημαντικό ρόλο στην επίβλεψη και εξέλιξη της δομής.
![](https://1.bp.blogspot.com/-_m8VTApsffk/YQoviw4CXyI/AAAAAAACKls/L7cD6nBDisE90UDf8x_IyBBMR8g2CMI1ACLcBGAsYHQ/s320/EIDHSEIS.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-7Kd9qaiRHuA/WaEtZyc70TI/AAAAAAAADsA/7WUYBVoY-UwwjdEP3kDFPvH9htN0dDKgQCLcBGAs/s1600/demo-image.jpg)
Tags
# αυτοδιοίκηση
# ειδήσεις
# Καλαμάτα
# Νίκας
Share This
About OMAΔΑ UNWIRED
Νίκας
التسميات:
αυτοδιοίκηση,
ειδήσεις,
Καλαμάτα,
Νίκας
Εγγραφή σε:
Σχόλια ανάρτησης (Atom)
Post Bottom Ad
Responsive Ads Here
ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ
ΤΟ KALAMATA NEWS ΚΟΝΤΆ ΣΑΣ ΟΛΟ ΤΟ 24ΩΡΟ ΜΕ ΕΙΔΗΣΕΙΣ, ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΟ.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου