Η λειψυδρία επανέρχεται δριμύτερη ως κίνδυνος για το φετινό καλοκαίρι σε πολλές περιοχές και… καμπανάκι για την επάρκεια του νερού χτύπησε και στο δήμο Καλαμάτας. Ο Θανάσης Βασιλόπουλος ενημέρωσε για την όλη κατάσταση που ήδη υφίσταται, και παράλληλα, στάθηκε και στις δράσεις που αναπτύσσονται για να περιοριστούν τα όποια προβλήματα. Είναι ωστόσο είναι καταγεγραμμένη η έντονη ανησυχία από την χαμηλή στάθμη των νερών στις πηγές του Πηδήματος.
![](https://1.bp.blogspot.com/-_m8VTApsffk/YQoviw4CXyI/AAAAAAACKls/L7cD6nBDisE90UDf8x_IyBBMR8g2CMI1ACLcBGAsYHQ/s320/EIDHSEIS.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-7Kd9qaiRHuA/WaEtZyc70TI/AAAAAAAADsA/7WUYBVoY-UwwjdEP3kDFPvH9htN0dDKgQCLcBGAs/s1600/demo-image.jpg)
Tags
# οικονομία
# kalamata
# news
Share This
About OMAΔΑ UNWIRED
news
Εγγραφή σε:
Σχόλια ανάρτησης (Atom)
Post Bottom Ad
Responsive Ads Here
ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ
ΤΟ KALAMATA NEWS ΚΟΝΤΆ ΣΑΣ ΟΛΟ ΤΟ 24ΩΡΟ ΜΕ ΕΙΔΗΣΕΙΣ, ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΟ.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου