Απολογισμός πεπραγμένων για τον ένα χρόνο της Δημοτικής Αρχής
Ο Δήμαρχος Θανάσης Βασιλόπουλος, ερωτηθείς σχετικά με τον απολογισμό της Δημοτικής Αρχής, ανέφερε:
«Σε περίπου 2 μήνες θα πραγματοποιήσουμε απολογισμό έτους. Είναι κάτι το οποίο και προεκλογικά είχαμε δεσμευτεί. Απολογισμό για κάθε τομέα χωριστά, αλλά και συνολικό απολογισμό δράσεων. Επίσης θα ανακοινωθεί και ο προγραμματισμός της Δημοτικής Αρχής για τη νέα περίοδο.
Εκεί, θα έχουμε και αλλαγές, μετακινήσεις, νέες αρμοδιότητες, προσθήκες κι ότι άλλο χρειάζεται, προκειμένου η υλοποίηση του έργου της Δημοτικής Αρχή να έχει ακόμα ταχύτερο ρυθμό».
![](https://1.bp.blogspot.com/-_m8VTApsffk/YQoviw4CXyI/AAAAAAACKls/L7cD6nBDisE90UDf8x_IyBBMR8g2CMI1ACLcBGAsYHQ/s320/EIDHSEIS.jpg)
Εγγραφή σε:
Σχόλια ανάρτησης (Atom)
Post Bottom Ad
Responsive Ads Here
ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ
ΤΟ KALAMATA NEWS ΚΟΝΤΆ ΣΑΣ ΟΛΟ ΤΟ 24ΩΡΟ ΜΕ ΕΙΔΗΣΕΙΣ, ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΟ.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου