Με ταχείς ρυθμούς προχωρούν οι εργασίες για την α’ φάση του έργου «Αναδιάταξη – Αναδιοργάνωση Πλατειάς 23ης Μαρτίου». Οι παρεμβάσεις εκτελούνται σύμφωνα με το χρονοδιάγραμμα που έχει δοθεί από την ανάδοχο εταιρεία και με σκοπό να υπάρξει η δυνατόν λιγότερη όχληση. Ενημέρωση για την πορεία του έργου έλαβε σήμερα, Παρασκευή 19 Μαΐου 2023 ο Δήμαρχος Θανάσης Βασιλόπουλος από τον υπεύθυνο του έργου και την επιβλέπουσα της αναδόχου εταιρείας, παρουσία στελεχών της Δ.Τ.Υ. του Δήμου.
![](https://1.bp.blogspot.com/-_m8VTApsffk/YQoviw4CXyI/AAAAAAACKls/L7cD6nBDisE90UDf8x_IyBBMR8g2CMI1ACLcBGAsYHQ/s320/EIDHSEIS.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-7Kd9qaiRHuA/WaEtZyc70TI/AAAAAAAADsA/7WUYBVoY-UwwjdEP3kDFPvH9htN0dDKgQCLcBGAs/s1600/demo-image.jpg)
Με ταχείς ρυθμούς προχωρούν οι εργασίες για την α’ φάση του έργου «Αναδιάταξη – Αναδιοργάνωση Πλατειάς 23ης Μαρτίου». Οι παρεμβάσεις εκτελούνται σύμφωνα με το χρονοδιάγραμμα που έχει δοθεί από την ανάδοχο εταιρεία και με σκοπό να υπάρξει η δυνατόν λιγότερη όχληση. Ενημέρωση για την πορεία του έργου έλαβε σήμερα, Παρασκευή 19 Μαΐου 2023 ο Δήμαρχος Θανάσης Βασιλόπουλος από τον υπεύθυνο του έργου και την επιβλέπουσα της αναδόχου εταιρείας, παρουσία στελεχών της Δ.Τ.Υ. του Δήμου.
Tags
# ειδήσεις
# Καλαμάτα
# kalamata
Share This
About OMAΔΑ UNWIRED
kalamata
Εγγραφή σε:
Σχόλια ανάρτησης (Atom)
Post Bottom Ad
Responsive Ads Here
ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ
ΤΟ KALAMATA NEWS ΚΟΝΤΆ ΣΑΣ ΟΛΟ ΤΟ 24ΩΡΟ ΜΕ ΕΙΔΗΣΕΙΣ, ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΟ.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου