Ορκίστηκαν ως μόνιμοι υπάλληλοι, ενώπιον του Δημάρχου Καλαμάτας Θανάση Βασιλόπουλου, 7 εργαζόμενοι/ες του προγράμματος «Βοήθεια στο Σπίτι». Πρόκειται για άτομα που εργάζονταν επί σειρά ετών με συμβάσεις ΙΔΟΧ και κατέλαβαν νέες αντίστοιχες οργανικές θέσεις στο Δήμο Καλαμάτας μέσα από την προκήρυξη 4Κ/2020 του ΑΣΕΠ. Οι διορισθέντες/είσες είναι: Χριστίνα Ζαρακά, Σοφία Κοτσιλιέρη, Παναγιώτα Μηλίτση, Μαρία Γεωργακίλα, Βασιλική Πουλοπούλου, Ελένη Μωραγιάννη και Γεώργιος Δημακάκος. Οι εργαζόμενοι, τους οποίους καλωσόρισε ο Δήμαρχος στην οικογένεια του Δήμου Καλαμάτας, τοποθετήθηκαν στη Διεύθυνση Πρόνοιας.
![](https://1.bp.blogspot.com/-_m8VTApsffk/YQoviw4CXyI/AAAAAAACKls/L7cD6nBDisE90UDf8x_IyBBMR8g2CMI1ACLcBGAsYHQ/s320/EIDHSEIS.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-7Kd9qaiRHuA/WaEtZyc70TI/AAAAAAAADsA/7WUYBVoY-UwwjdEP3kDFPvH9htN0dDKgQCLcBGAs/s1600/demo-image.jpg)
Ορκίστηκαν ως μόνιμοι υπάλληλοι, ενώπιον του Δημάρχου Καλαμάτας Θανάση Βασιλόπουλου, 7 εργαζόμενοι/ες του προγράμματος «Βοήθεια στο Σπίτι». Πρόκειται για άτομα που εργάζονταν επί σειρά ετών με συμβάσεις ΙΔΟΧ και κατέλαβαν νέες αντίστοιχες οργανικές θέσεις στο Δήμο Καλαμάτας μέσα από την προκήρυξη 4Κ/2020 του ΑΣΕΠ. Οι διορισθέντες/είσες είναι: Χριστίνα Ζαρακά, Σοφία Κοτσιλιέρη, Παναγιώτα Μηλίτση, Μαρία Γεωργακίλα, Βασιλική Πουλοπούλου, Ελένη Μωραγιάννη και Γεώργιος Δημακάκος. Οι εργαζόμενοι, τους οποίους καλωσόρισε ο Δήμαρχος στην οικογένεια του Δήμου Καλαμάτας, τοποθετήθηκαν στη Διεύθυνση Πρόνοιας.
Tags
# Ελλαδα
# Καλαμάτα
# κοινωνία
Share This
About OMAΔΑ UNWIRED
κοινωνία
Εγγραφή σε:
Σχόλια ανάρτησης (Atom)
Post Bottom Ad
Responsive Ads Here
ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ
ΤΟ KALAMATA NEWS ΚΟΝΤΆ ΣΑΣ ΟΛΟ ΤΟ 24ΩΡΟ ΜΕ ΕΙΔΗΣΕΙΣ, ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΟ.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου