Οι πιέσεις μέχρι τώρα για να μην προχωρήσουν σε αυτή την ενέργεια είναι μεγάλες και από πολλές πλευρές καθότι μιλούν όλοι για δυσφήμηση της Χώρας( η υποκρισία σε όλο της το μεγαλείο) ενώ δεν λένε τι έφερε τους ταξιτζήδες τώρα σε αυτήν την κατάσταση. Πάντως ο Καψής το βράδυ στο MEGA θα αναλάβει πάλι την εργολαβία… λάσπης εναντίων τους
Οι πιέσεις μέχρι τώρα για να μην προχωρήσουν σε αυτή την ενέργεια είναι μεγάλες και από πολλές πλευρές καθότι μιλούν όλοι για δυσφήμηση της Χώρας( η υποκρισία σε όλο της το μεγαλείο) ενώ δεν λένε τι έφερε τους ταξιτζήδες τώρα σε αυτήν την κατάσταση. Πάντως ο Καψής το βράδυ στο MEGA θα αναλάβει πάλι την εργολαβία… λάσπης εναντίων τους
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου