Με το διεθνή ποδοσφαιριστή Σωκράτη Παπασταθόπουλο συναντήθηκε ο Δήμαρχος, σήμερα Πέμπτη 28 Δεκεμβρίου 2017, παρουσία της Αντιδημάρχου Παναγιώτας Ντίντα. Συζητήθηκαν ζητήματα προβολής της Καλαμάτας και συμφωνήθηκε η συμβολή του κ. Παπασταθόπουλου με συνεντεύξεις στον ελληνικό και ξένο Τύπο. Ο συντοπίτης μας διεθνής ποδοσφαιριστής είναι διατεθειμένος να βοηθήσει σε όλους τους τομείς την ανάπτυξη της Καλαμάτας.
Επίσης, αντικείμενο της συνάντησης υπήρξε ο εκσυγχρονισμός των αθλητικών εγκαταστάσεων.
![](https://1.bp.blogspot.com/-_m8VTApsffk/YQoviw4CXyI/AAAAAAACKls/L7cD6nBDisE90UDf8x_IyBBMR8g2CMI1ACLcBGAsYHQ/s320/EIDHSEIS.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-7Kd9qaiRHuA/WaEtZyc70TI/AAAAAAAADsA/7WUYBVoY-UwwjdEP3kDFPvH9htN0dDKgQCLcBGAs/s1600/demo-image.jpg)
Tags
# ειδήσεις
# Νίκας
# greece
# kalamata
# news
Share This
About OMAΔΑ UNWIRED
news
Εγγραφή σε:
Σχόλια ανάρτησης (Atom)
Post Bottom Ad
Responsive Ads Here
ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ
ΤΟ KALAMATA NEWS ΚΟΝΤΆ ΣΑΣ ΟΛΟ ΤΟ 24ΩΡΟ ΜΕ ΕΙΔΗΣΕΙΣ, ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΟ.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου