Στο φουαγιέ του Δημοτικού Περιφερειακού Θεάτρου Καλαμάτας έκοψε τη Bασιλόπιτά της η Κοινωφελής Επιχείρηση «Φάρις» του Δήμου Καλαμάτας, σήμερα Παρασκευή 20 Ιανουαρίου 2023, παρουσία του Δημάρχου Καλαμάτας, του Δ.Σ. και εργαζομένων της Φάρις, αιρετών της αυτοδιοίκησης κ.ά. Σε σύντομο χαιρετισμό ο Πρόεδρος της Κ.Ε. «Φάρις» Παντελής Δρούγας ευχαρίστησε τους καλλιτεχνικούς διευθυντές, το προσωπικό, τους εθελοντές και τους συνεργάτες της Φάρις. Ο Δήμαρχος Θανάσης Βασιλόπουλος από την πλευρά του αναφέρθηκε στο σπουδαίο έργο της Φάρις και των Καλλιτεχνικών της Σχολών, επισημαίνοντας ότι ο Δήμος στήριζε και στηρίζει τις πολιτιστικές δομές, επενδύοντας στον Πολιτισμό ο οποίος και αποτελεί προτεραιότητα για τη Δημοτική Αρχή. Τα φλουριά βρήκαν ο υπάλληλος Νίκος Φύσκιλης και ο δημοτικός σύμβουλος, πρόεδρος της ΚΑΚ Τάσος Αγγελής.
![](https://1.bp.blogspot.com/-_m8VTApsffk/YQoviw4CXyI/AAAAAAACKls/L7cD6nBDisE90UDf8x_IyBBMR8g2CMI1ACLcBGAsYHQ/s320/EIDHSEIS.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-7Kd9qaiRHuA/WaEtZyc70TI/AAAAAAAADsA/7WUYBVoY-UwwjdEP3kDFPvH9htN0dDKgQCLcBGAs/s1600/demo-image.jpg)
Στο φουαγιέ του Δημοτικού Περιφερειακού Θεάτρου Καλαμάτας έκοψε τη Bασιλόπιτά της η Κοινωφελής Επιχείρηση «Φάρις» του Δήμου Καλαμάτας, σήμερα Παρασκευή 20 Ιανουαρίου 2023, παρουσία του Δημάρχου Καλαμάτας, του Δ.Σ. και εργαζομένων της Φάρις, αιρετών της αυτοδιοίκησης κ.ά. Σε σύντομο χαιρετισμό ο Πρόεδρος της Κ.Ε. «Φάρις» Παντελής Δρούγας ευχαρίστησε τους καλλιτεχνικούς διευθυντές, το προσωπικό, τους εθελοντές και τους συνεργάτες της Φάρις. Ο Δήμαρχος Θανάσης Βασιλόπουλος από την πλευρά του αναφέρθηκε στο σπουδαίο έργο της Φάρις και των Καλλιτεχνικών της Σχολών, επισημαίνοντας ότι ο Δήμος στήριζε και στηρίζει τις πολιτιστικές δομές, επενδύοντας στον Πολιτισμό ο οποίος και αποτελεί προτεραιότητα για τη Δημοτική Αρχή. Τα φλουριά βρήκαν ο υπάλληλος Νίκος Φύσκιλης και ο δημοτικός σύμβουλος, πρόεδρος της ΚΑΚ Τάσος Αγγελής.
Tags
# Καλαμάτα
# πολιτισμός
Share This
About OMAΔΑ UNWIRED
πολιτισμός
التسميات:
Καλαμάτα,
πολιτισμός
Εγγραφή σε:
Σχόλια ανάρτησης (Atom)
Post Bottom Ad
Responsive Ads Here
ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ
ΤΟ KALAMATA NEWS ΚΟΝΤΆ ΣΑΣ ΟΛΟ ΤΟ 24ΩΡΟ ΜΕ ΕΙΔΗΣΕΙΣ, ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΟ.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου