Ο Δήμαρχος ζήτησε απ' όλους τους υπαλλήλους να βρίσκονται στις υπηρεσίες τους κατά τους μήνες Ιούλιο και Αύγουστο, για λόγους δημοσίου συμφέροντος, επειδή η πόλη και ο ευρύτερος Δήμος θα υποδεχθούν χιλιάδες τουρίστες και καταγόμενους από την περιοχή μας που διαμένουν αλλού, οι οποίοι πρέπει να εξυπηρετηθούν κατά τον καλύτερο δυνατό τρόπο.Τον Ιούλιο και τον Αύγουστο, η αρμοδιότητα χορήγησης αδειών αφαιρείται από τα στελέχη του Δήμου και αυτές θα υπογράφονται μόνο από το Δήμαρχο και μόνο σε περίπτωση μεγάλης ανάγκης για τον υπάλληλο
![](https://1.bp.blogspot.com/-_m8VTApsffk/YQoviw4CXyI/AAAAAAACKls/L7cD6nBDisE90UDf8x_IyBBMR8g2CMI1ACLcBGAsYHQ/s320/EIDHSEIS.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-7Kd9qaiRHuA/WaEtZyc70TI/AAAAAAAADsA/7WUYBVoY-UwwjdEP3kDFPvH9htN0dDKgQCLcBGAs/s1600/demo-image.jpg)
Tags
# αυτοδιοίκηση
# greece
# kalamata
# messinia
# news
Share This
About OMAΔΑ UNWIRED
news
التسميات:
αυτοδιοίκηση,
greece,
kalamata,
messinia,
news
Εγγραφή σε:
Σχόλια ανάρτησης (Atom)
Post Bottom Ad
Responsive Ads Here
ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ
ΤΟ KALAMATA NEWS ΚΟΝΤΆ ΣΑΣ ΟΛΟ ΤΟ 24ΩΡΟ ΜΕ ΕΙΔΗΣΕΙΣ, ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΟ.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου