Την παραίτησή του έχει δώσει στο Δήμαρχο Καλαμάτας, ο αντιδήμαρχος Δημήτρης Δημόπουλος, επικαλούμενος προσωπικούς λόγους και ανειλημμένες επαγγελματικές υποχρεώσεις. Σύμφωνα με τα όσα έχουν γίνει γνωστά η παραίτηση έχει γίνει αποδεκτή, ενώ αναμένεται τις επόμενες ημέρες να οριστεί στη θέση του άλλος αντιδήμαρχος, πιθανότητα ο Ανδρέας Καραγιάννης ο οποίος σήμερα κατέχει τη θέση του προέδρου του Λιμενικού Ταμείου. Σε αυτή την περίπτωση τη θέση του κ. Καραγιάννη αναμένεται να λάβει ο σημερινός αντιπρόεδρος του Λ.Τ. Σαράντος Μαρινάκης.
![](https://1.bp.blogspot.com/-_m8VTApsffk/YQoviw4CXyI/AAAAAAACKls/L7cD6nBDisE90UDf8x_IyBBMR8g2CMI1ACLcBGAsYHQ/s320/EIDHSEIS.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-7Kd9qaiRHuA/WaEtZyc70TI/AAAAAAAADsA/7WUYBVoY-UwwjdEP3kDFPvH9htN0dDKgQCLcBGAs/s1600/demo-image.jpg)
Tags
# ειδήσεις
# Καλαμάτα
# Νίκας
# greece
# kalamata
# news
Share This
About OMAΔΑ UNWIRED
news
Εγγραφή σε:
Σχόλια ανάρτησης (Atom)
Post Bottom Ad
Responsive Ads Here
ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ
ΤΟ KALAMATA NEWS ΚΟΝΤΆ ΣΑΣ ΟΛΟ ΤΟ 24ΩΡΟ ΜΕ ΕΙΔΗΣΕΙΣ, ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΟ.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου