Σύμφωνα με ανακοίνωση του Δήμου Καλαμάτας, κατά τις ημέρες Τρίτη και Παρασκευή και ώρες 19.00 – 21.00 θα δέχεται, προσωρινά, δημότες ο Συμπαραστάτης του Δημότη και της Επιχείρησης Δήμου Καλαμάτας. Η προσέλευση των πολιτών θα γίνεται στο Ιστορικό Δημαρχείο (Αριστομένους 28, 1ος όροφος), όπου παρακαλούνται κατά τις επισκέψεις τους να τηρούν όλα τα προβλεπόμενα υγειονομικά μέτρα.
![](https://1.bp.blogspot.com/-_m8VTApsffk/YQoviw4CXyI/AAAAAAACKls/L7cD6nBDisE90UDf8x_IyBBMR8g2CMI1ACLcBGAsYHQ/s320/EIDHSEIS.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-7Kd9qaiRHuA/WaEtZyc70TI/AAAAAAAADsA/7WUYBVoY-UwwjdEP3kDFPvH9htN0dDKgQCLcBGAs/s1600/demo-image.jpg)
Σύμφωνα με ανακοίνωση του Δήμου Καλαμάτας, κατά τις ημέρες Τρίτη και Παρασκευή και ώρες 19.00 – 21.00 θα δέχεται, προσωρινά, δημότες ο Συμπαραστάτης του Δημότη και της Επιχείρησης Δήμου Καλαμάτας. Η προσέλευση των πολιτών θα γίνεται στο Ιστορικό Δημαρχείο (Αριστομένους 28, 1ος όροφος), όπου παρακαλούνται κατά τις επισκέψεις τους να τηρούν όλα τα προβλεπόμενα υγειονομικά μέτρα.
Εγγραφή σε:
Σχόλια ανάρτησης (Atom)
Post Bottom Ad
Responsive Ads Here
ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ
ΤΟ KALAMATA NEWS ΚΟΝΤΆ ΣΑΣ ΟΛΟ ΤΟ 24ΩΡΟ ΜΕ ΕΙΔΗΣΕΙΣ, ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΟ.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου