Ομαλά πραγματοποιήθηκε η έναρξη της νέας σχολικής χρονιάς σε όλα τα σχολεία του Δήμου Οιχαλίας. Οι μάσκες που παρέλαβε ο Δήμος από την ΚΕΔΕ το Σάββατο βράδυ διανεμήθηκαν έγκαιρα σε όλα τα σχολεία. Εκπρόσωποι του Δήμου παρευρέθηκαν στους Αγιασμούς των σχολείων. Η Δήμαρχος Οιχαλίας κα Γεωργακοπούλου παρευρέθηκε στο Δημοτικό Μελιγαλά και Γυμνάσιο – Λύκειο Μελιγαλά και η οποία ευχήθηκε στους μαθητές αλλά και διδάσκοντες καλή, δημιουργική και υγιή νέα σχολική χρονιά και ενημέρωσε ότι ο Δήμος Οιχαλίας ήταν πάντα και είναι δίπλα στους μαθητές και στους διδάσκοντες
![](https://1.bp.blogspot.com/-_m8VTApsffk/YQoviw4CXyI/AAAAAAACKls/L7cD6nBDisE90UDf8x_IyBBMR8g2CMI1ACLcBGAsYHQ/s320/EIDHSEIS.jpg)
Εγγραφή σε:
Σχόλια ανάρτησης (Atom)
Post Bottom Ad
Responsive Ads Here
ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ
ΤΟ KALAMATA NEWS ΚΟΝΤΆ ΣΑΣ ΟΛΟ ΤΟ 24ΩΡΟ ΜΕ ΕΙΔΗΣΕΙΣ, ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΟ.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου