Eπαγγελματίες που δραστηριοποιούνται στην οδό Υπαπαντής συναντήθηκαν με τον Δήμαρχο Καλαμάτας Θανάση Βασιλόπουλο καιέφρασαν τους προβληματισμούς τους σχετικά με ζητήματα καθημερινότητας στην περιοχή, ενώ παρουσίασαν και προτάσεις βελτίωσης.
Ο Δήμαρχος αναφέρθηκε στο ΣΒΑΚ και τους ενημέρωσε για την επικείμενη ανάπλαση που αναμένεται να αναβαθμίσει την ιστορική πλατεία καθώς και την ευρύτερη περιοχή.
![](https://1.bp.blogspot.com/-_m8VTApsffk/YQoviw4CXyI/AAAAAAACKls/L7cD6nBDisE90UDf8x_IyBBMR8g2CMI1ACLcBGAsYHQ/s320/EIDHSEIS.jpg)
Εγγραφή σε:
Σχόλια ανάρτησης (Atom)
Post Bottom Ad
Responsive Ads Here
ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ
ΤΟ KALAMATA NEWS ΚΟΝΤΆ ΣΑΣ ΟΛΟ ΤΟ 24ΩΡΟ ΜΕ ΕΙΔΗΣΕΙΣ, ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΟ.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου