Σε εξέλιξη σ’ όλο το Δήμο Καλαμάτας, εργασίες συντήρησης υποδομών και αποκατάστασης ζημιών από συνεργεία αυτεπιστασίας που έχουν συγκροτηθεί από την αρμόδια Διεύθυνση του Δήμου, η οποία ενισχύθηκε με εποχικό προσωπικό. Στο πλαίσιο αυτό, συνεχίζονται οι παρεμβάσεις σε σημεία της πόλης και των Δημοτικών Ενοτήτων, σύμφωνα με τον προγραμματισμό που υπάρχει.
![](https://1.bp.blogspot.com/-_m8VTApsffk/YQoviw4CXyI/AAAAAAACKls/L7cD6nBDisE90UDf8x_IyBBMR8g2CMI1ACLcBGAsYHQ/s320/EIDHSEIS.jpg)
Εγγραφή σε:
Σχόλια ανάρτησης (Atom)
Post Bottom Ad
Responsive Ads Here
ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ
ΤΟ KALAMATA NEWS ΚΟΝΤΆ ΣΑΣ ΟΛΟ ΤΟ 24ΩΡΟ ΜΕ ΕΙΔΗΣΕΙΣ, ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΟ.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου