Χρονικά ήταν η πρώτη αναφορά κρούσματος κορωνοϊού στην περιοχή μας. Η νοσηλεύτρια η οποία επιβεβαιώθηκε θετική στον COVID 19, παρέμενε μέχρι χθες με ήπια συμπτώματα σε καραντίνα και με βάση τις οδηγίες στο σπίτι της. Η κατάστασή της φαίνεται να επιδεινώθηκε σήμερα το πρωί και χρειάστηκε η διακομιδή της στο Πανεπιστημιακό Νοσοκομείο του Ρίου που είναι και το νοσοκομείο αναφοράς.
![](https://1.bp.blogspot.com/-_m8VTApsffk/YQoviw4CXyI/AAAAAAACKls/L7cD6nBDisE90UDf8x_IyBBMR8g2CMI1ACLcBGAsYHQ/s320/EIDHSEIS.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-7Kd9qaiRHuA/WaEtZyc70TI/AAAAAAAADsA/7WUYBVoY-UwwjdEP3kDFPvH9htN0dDKgQCLcBGAs/s1600/demo-image.jpg)
Tags
# επιστήμη
# Καλαμάτα
# κοινωνία
Share This
About OMAΔΑ UNWIRED
κοινωνία
Εγγραφή σε:
Σχόλια ανάρτησης (Atom)
Post Bottom Ad
Responsive Ads Here
ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ
ΤΟ KALAMATA NEWS ΚΟΝΤΆ ΣΑΣ ΟΛΟ ΤΟ 24ΩΡΟ ΜΕ ΕΙΔΗΣΕΙΣ, ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΟ.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου