Σε… τροχιά αναβάθμισης ο Ταΰγετος, ο οποίος αναμένεται να αλλάξει ουσιαστικά μέσω της Ολοκληρωμένης Χωρικής Επένδυσης, τη γνωστή ΟΧΕ, με στόχο την προσέλκυση επισκεπτών, αλλά και τη βελτίωση της ζωής των μόνιμων κατοίκων. Η διαβούλευση έχει ξεκινήσει και οι συνεδριάσεις στην κατεύθυνση της καταγραφής προτάσεων, κάτι περισσότερο από πολλές, προκειμένου να υλοποιηθούν έργα, που πραγματικά έχει ανάγκη, η… παρατημένη, ορεινή περιοχή.
![](https://1.bp.blogspot.com/-_m8VTApsffk/YQoviw4CXyI/AAAAAAACKls/L7cD6nBDisE90UDf8x_IyBBMR8g2CMI1ACLcBGAsYHQ/s320/EIDHSEIS.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-7Kd9qaiRHuA/WaEtZyc70TI/AAAAAAAADsA/7WUYBVoY-UwwjdEP3kDFPvH9htN0dDKgQCLcBGAs/s1600/demo-image.jpg)
Εγγραφή σε:
Σχόλια ανάρτησης (Atom)
Post Bottom Ad
Responsive Ads Here
ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ
ΤΟ KALAMATA NEWS ΚΟΝΤΆ ΣΑΣ ΟΛΟ ΤΟ 24ΩΡΟ ΜΕ ΕΙΔΗΣΕΙΣ, ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΟ.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου