Τρέχει στη δρομολόγηση σημαντικών έργων η Περιφέρεια Πελοποννήσου. Ήδη μπαίνει μπροστά το Τζάνε – Καλαμάκι με στόχο να ολοκληρωθούν άμεσα οι εργασίες που απομένουν στα τμήματα. Παράλληλα στόχος της Περιφερειακής Ενότητας να ενεργοποιηθούν όλες οι διαδικασίες για να αλλάξει το τοπικό στις οδικές υποδομές.
![](https://1.bp.blogspot.com/-_m8VTApsffk/YQoviw4CXyI/AAAAAAACKls/L7cD6nBDisE90UDf8x_IyBBMR8g2CMI1ACLcBGAsYHQ/s320/EIDHSEIS.jpg)
Εγγραφή σε:
Σχόλια ανάρτησης (Atom)
Post Bottom Ad
Responsive Ads Here
ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ
ΤΟ KALAMATA NEWS ΚΟΝΤΆ ΣΑΣ ΟΛΟ ΤΟ 24ΩΡΟ ΜΕ ΕΙΔΗΣΕΙΣ, ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΟ.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου