Άμεση ήταν η κινητοποίηση των υπηρεσιών του Δήμου Καλαμάτας, προκειμένου να απομακρυνθεί το δέντρο (Φίκος Αουστράλις) που αποκολλήθηκε από τις ρίζες του χθες το βράδυ, Δευτέρα 6 Δεκεμβρίου, στην κεντρική πλατεία της πόλης, λόγω των ισχυρών ανέμων που έπνεαν στην περιοχή. Δεν υπήρξε κάποιος τραυματισμός διερχόμενου, ούτε σημειώθηκε κάποια ζημιά.
![](https://1.bp.blogspot.com/-_m8VTApsffk/YQoviw4CXyI/AAAAAAACKls/L7cD6nBDisE90UDf8x_IyBBMR8g2CMI1ACLcBGAsYHQ/s320/EIDHSEIS.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-7Kd9qaiRHuA/WaEtZyc70TI/AAAAAAAADsA/7WUYBVoY-UwwjdEP3kDFPvH9htN0dDKgQCLcBGAs/s1600/demo-image.jpg)
Άμεση ήταν η κινητοποίηση των υπηρεσιών του Δήμου Καλαμάτας, προκειμένου να απομακρυνθεί το δέντρο (Φίκος Αουστράλις) που αποκολλήθηκε από τις ρίζες του χθες το βράδυ, Δευτέρα 6 Δεκεμβρίου, στην κεντρική πλατεία της πόλης, λόγω των ισχυρών ανέμων που έπνεαν στην περιοχή. Δεν υπήρξε κάποιος τραυματισμός διερχόμενου, ούτε σημειώθηκε κάποια ζημιά.
Εγγραφή σε:
Σχόλια ανάρτησης (Atom)
Post Bottom Ad
Responsive Ads Here
ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ
ΤΟ KALAMATA NEWS ΚΟΝΤΆ ΣΑΣ ΟΛΟ ΤΟ 24ΩΡΟ ΜΕ ΕΙΔΗΣΕΙΣ, ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΟ.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου