Ο Δήμος Καλαμάτας προχώρησε στη σύναψη συμφωνητικού συνεργασίας με το Φιλοζωικό Όμιλο προκειμένου να προαχθεί η ασφάλεια, η καλή υγεία και η ευζωία των αδέσποτων ζώων συντροφιάς μέσω της παροχής υπηρεσιών για περισυλλογή και φιλοξενία τους. Σκοπός της σύμβασης αποτελεί η ουσιαστική διαχείριση των αδέσποτων ζώων συντροφιάς, εντός των διοικητικών ορίων του Δήμου.
![](https://1.bp.blogspot.com/-_m8VTApsffk/YQoviw4CXyI/AAAAAAACKls/L7cD6nBDisE90UDf8x_IyBBMR8g2CMI1ACLcBGAsYHQ/s320/EIDHSEIS.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-7Kd9qaiRHuA/WaEtZyc70TI/AAAAAAAADsA/7WUYBVoY-UwwjdEP3kDFPvH9htN0dDKgQCLcBGAs/s1600/demo-image.jpg)
Ο Δήμος Καλαμάτας προχώρησε στη σύναψη συμφωνητικού συνεργασίας με το Φιλοζωικό Όμιλο προκειμένου να προαχθεί η ασφάλεια, η καλή υγεία και η ευζωία των αδέσποτων ζώων συντροφιάς μέσω της παροχής υπηρεσιών για περισυλλογή και φιλοξενία τους. Σκοπός της σύμβασης αποτελεί η ουσιαστική διαχείριση των αδέσποτων ζώων συντροφιάς, εντός των διοικητικών ορίων του Δήμου.
Εγγραφή σε:
Σχόλια ανάρτησης (Atom)
Post Bottom Ad
Responsive Ads Here
ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ
ΤΟ KALAMATA NEWS ΚΟΝΤΆ ΣΑΣ ΟΛΟ ΤΟ 24ΩΡΟ ΜΕ ΕΙΔΗΣΕΙΣ, ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΟ.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου