Κυπελλούχος Ελλάδος στέφθηκε ο Ολυμπιακός, επικρατώντας του ΑΟ Κηφισιάς με 3-1 στο κατάμεστο Κλειστό Παραλίας. Η ατμόσφαιρα εκπληκτική κέρδισε τις εντυπώσεις, με την Καλαμάτα και τους ανθρώπους που συνέβαλαν στην μεγάλη αυτή διοργάνωση να παίρνουν τα εύσημα. Στην Τελετή απονομής των κυπέλλων βρέθηκε ο Περιφερειάρχης Πελοποννήσου Πέτρος Τατούλης και ο δήμαρχος της πόλης Παναγιώτης Νίκας.
![](https://1.bp.blogspot.com/-_m8VTApsffk/YQoviw4CXyI/AAAAAAACKls/L7cD6nBDisE90UDf8x_IyBBMR8g2CMI1ACLcBGAsYHQ/s320/EIDHSEIS.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-7Kd9qaiRHuA/WaEtZyc70TI/AAAAAAAADsA/7WUYBVoY-UwwjdEP3kDFPvH9htN0dDKgQCLcBGAs/s1600/demo-image.jpg)
Tags
# ειδήσεις
# Ελλάδα
# greece
# kalamata
# messinia
# news
Share This
About OMAΔΑ UNWIRED
news
Εγγραφή σε:
Σχόλια ανάρτησης (Atom)
Post Bottom Ad
Responsive Ads Here
ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ
ΤΟ KALAMATA NEWS ΚΟΝΤΆ ΣΑΣ ΟΛΟ ΤΟ 24ΩΡΟ ΜΕ ΕΙΔΗΣΕΙΣ, ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΟ.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου