Υποτονική είναι φέτος η κίνηση στη Μαρίνα της Καλαμάτας, καθώς όπως φαίνεται η οικονομική κρίση δεν έχει επηρεάσει μόνο τους Έλληνες αλλά και τους υπόλοιπους Ευρωπαίους. Μάλιστα η κίνηση είναι μειωμένη περίπου 15% από τους ξένους τουρίστες και πάνω από 40% από τους Έλληνες.
![](https://1.bp.blogspot.com/-_m8VTApsffk/YQoviw4CXyI/AAAAAAACKls/L7cD6nBDisE90UDf8x_IyBBMR8g2CMI1ACLcBGAsYHQ/s320/EIDHSEIS.jpg)
Εγγραφή σε:
Σχόλια ανάρτησης (Atom)
Post Bottom Ad
Responsive Ads Here
ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ
ΤΟ KALAMATA NEWS ΚΟΝΤΆ ΣΑΣ ΟΛΟ ΤΟ 24ΩΡΟ ΜΕ ΕΙΔΗΣΕΙΣ, ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΟ.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου