Ξεχωριστή ήταν για μια ακόμη χρονιά η εκδήλωση που διοργανώθηκε από τον Δήμο Οιχαλίας με στόχο την ανάδειξη της ιστορικής γέφυρας της Μαυροζούμενας. Στο Νιοχώρι της Ιθώμης η Δημοτική Αρχή επιμελήθηκε τον μοναδικό ροκ μουσικής με τη συμμετοχή τοπικών και όχι μόνο συγκροτημάτων, τα μέλη των οποίων ταξίδεψαν… νοερά ντόπιους και επισκέπτες σε όμορφα μουσικά μονοπάτια.
![](https://1.bp.blogspot.com/-_m8VTApsffk/YQoviw4CXyI/AAAAAAACKls/L7cD6nBDisE90UDf8x_IyBBMR8g2CMI1ACLcBGAsYHQ/s320/EIDHSEIS.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-7Kd9qaiRHuA/WaEtZyc70TI/AAAAAAAADsA/7WUYBVoY-UwwjdEP3kDFPvH9htN0dDKgQCLcBGAs/s1600/demo-image.jpg)
![Rocking under the bridge στη Μαυροζούμενα -Ξεχωριστό φεστιβάλ του Δήμου Οιχαλία Rocking under the bridge στη Μαυροζούμενα -Ξεχωριστό φεστιβάλ του Δήμου Οιχαλία](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhtPM7q2d2huRFieUtR9_CQsrkul4b4wxmJNAZxNSXRh-86T8PzmBQaSZZlIHa9oTkExXUCj6GjcYWwBakV8UYyFyDEOy12-tyjk1HDw8efWqHEkociiADaPwEnWhk-wmqG8bf1uB5JXXv2s-XZfcQsynxnF3FLJAhwjawhRF96c1i-YQPRpk3Sjh1INF3s/w640-h360/EIDHSEIS.jpg)
Home
Μεσσηνία
πολιτισμός
Rocking under the bridge στη Μαυροζούμενα -Ξεχωριστό φεστιβάλ του Δήμου Οιχαλία
Rocking under the bridge στη Μαυροζούμενα -Ξεχωριστό φεστιβάλ του Δήμου Οιχαλία
Share This
Ξεχωριστή ήταν για μια ακόμη χρονιά η εκδήλωση που διοργανώθηκε από τον Δήμο Οιχαλίας με στόχο την ανάδειξη της ιστορικής γέφυρας της Μαυροζούμενας. Στο Νιοχώρι της Ιθώμης η Δημοτική Αρχή επιμελήθηκε τον μοναδικό ροκ μουσικής με τη συμμετοχή τοπικών και όχι μόνο συγκροτημάτων, τα μέλη των οποίων ταξίδεψαν… νοερά ντόπιους και επισκέπτες σε όμορφα μουσικά μονοπάτια.
Tags
# Μεσσηνία
# πολιτισμός
Share This
About OMAΔΑ UNWIRED
πολιτισμός
التسميات:
Μεσσηνία,
πολιτισμός
Εγγραφή σε:
Σχόλια ανάρτησης (Atom)
Post Bottom Ad
Responsive Ads Here
ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ
ΤΟ KALAMATA NEWS ΚΟΝΤΆ ΣΑΣ ΟΛΟ ΤΟ 24ΩΡΟ ΜΕ ΕΙΔΗΣΕΙΣ, ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΟ.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου