Στο πλαίσιο τακτικού προληπτικού ελέγχου, ο Δήμαρχος Καλαμάτας Θανάσης Βασιλόπουλος διαγνώστηκε θετικός στον κορωνοϊό, μετά τη διεξαγωγή rapid test. Ακολουθώντας τα όσα ορίζουν τα πρωτόκολλα του ΕΟΔΥ, ο Δήμαρχος θα παραμείνει σε καραντίνα και θα εργάζεται εξ αποστάσεως από την οικία του. Να σημειωθεί ότι ο Δήμαρχος έχει εμβολιαστεί και με τις τρείς δόσεις του εμβολίου και μέχρι στιγμής δεν παρουσιάζει συμπτώματα της νόσου.
![](https://1.bp.blogspot.com/-_m8VTApsffk/YQoviw4CXyI/AAAAAAACKls/L7cD6nBDisE90UDf8x_IyBBMR8g2CMI1ACLcBGAsYHQ/s320/EIDHSEIS.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-7Kd9qaiRHuA/WaEtZyc70TI/AAAAAAAADsA/7WUYBVoY-UwwjdEP3kDFPvH9htN0dDKgQCLcBGAs/s1600/demo-image.jpg)
Στο πλαίσιο τακτικού προληπτικού ελέγχου, ο Δήμαρχος Καλαμάτας Θανάσης Βασιλόπουλος διαγνώστηκε θετικός στον κορωνοϊό, μετά τη διεξαγωγή rapid test. Ακολουθώντας τα όσα ορίζουν τα πρωτόκολλα του ΕΟΔΥ, ο Δήμαρχος θα παραμείνει σε καραντίνα και θα εργάζεται εξ αποστάσεως από την οικία του. Να σημειωθεί ότι ο Δήμαρχος έχει εμβολιαστεί και με τις τρείς δόσεις του εμβολίου και μέχρι στιγμής δεν παρουσιάζει συμπτώματα της νόσου.
Tags
# αυτοδιοίκηση
# ειδήσεις
# Καλαμάτα
Share This
About OMAΔΑ UNWIRED
Καλαμάτα
التسميات:
αυτοδιοίκηση,
ειδήσεις,
Καλαμάτα
Εγγραφή σε:
Σχόλια ανάρτησης (Atom)
Post Bottom Ad
Responsive Ads Here
ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ
ΤΟ KALAMATA NEWS ΚΟΝΤΆ ΣΑΣ ΟΛΟ ΤΟ 24ΩΡΟ ΜΕ ΕΙΔΗΣΕΙΣ, ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΟ.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου