Λίγες ώρες μετά την έλευση του νέου έτους, τα ξημερώματα της Πρωτοχρονιάς 2024, ο Δήμαρχος Καλαμάτας Θανάσης Βασιλόπουλος επισκέφτηκε τα Δημοτικά Συνεργεία, όπου και ευχήθηκε στους εργαζόμενους στην Υπηρεσία Καθαριότητας. Μάλιστα, πριν την ανάληψη της υπηρεσίας τους, πραγματοποιήθηκε η κοπή της Βασιλόπιτας.
Αξίζει να σημειωθεί ότι, οι εργαζόμενοι στην Υπηρεσία Καθαριότητας, βρίσκονται στις θέσεις τους 365 ημέρες το χρόνο, διατηρώντας το Δήμο μας καθαρό!
![Καλαμάτα: Ξημερώματα στην υπηρεσία καθαριότητας για την πρώτη Βασιλόπιτα ο δήμαρχος Θ. Βασιλόπουλος](https://www.ertnews.gr/wp-content/uploads/2024/01/%CE%BA%CE%B1%CE%B8%CE%B1%CF%81%CE%B9%CE%BF%CF%84%CE%B7%CF%84%CE%B1-%CF%80%CF%81%CF%89%CF%84%CE%BF%CF%87%CF%81%CE%BF%CE%BD%CE%B9%CE%AC-%CE%9A%CE%B1%CE%BB%CE%B1%CE%BC%CE%AC%CF%84%CE%B1-1024x463.png)
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου