Συνελήφθη, χθες (19.12.2023) το πρωί, σε τοπική κοινότητα του δήμου Μεσσήνης, από αστυνομικούς της του Αστυνομικού Τμήματος Μεσσήνης, 44χρονος ημεδαπός, γιατί σε έρευνα που έγινε σε οικία του βρέθηκε και κατασχέθηκε, -1- σπάθα (γιαταγάνι), με μήκος λάμας -70- εκατοστά. Επιπλέον, όπως διαπιστώθηκε ο 44χρονος ηλεκτροδοτούσε παράνομα την οικία που διέμενε.
![](https://1.bp.blogspot.com/-_m8VTApsffk/YQoviw4CXyI/AAAAAAACKls/L7cD6nBDisE90UDf8x_IyBBMR8g2CMI1ACLcBGAsYHQ/s320/EIDHSEIS.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-7Kd9qaiRHuA/WaEtZyc70TI/AAAAAAAADsA/7WUYBVoY-UwwjdEP3kDFPvH9htN0dDKgQCLcBGAs/s1600/demo-image.jpg)
Συνελήφθη, χθες (19.12.2023) το πρωί, σε τοπική κοινότητα του δήμου Μεσσήνης, από αστυνομικούς της του Αστυνομικού Τμήματος Μεσσήνης, 44χρονος ημεδαπός, γιατί σε έρευνα που έγινε σε οικία του βρέθηκε και κατασχέθηκε, -1- σπάθα (γιαταγάνι), με μήκος λάμας -70- εκατοστά. Επιπλέον, όπως διαπιστώθηκε ο 44χρονος ηλεκτροδοτούσε παράνομα την οικία που διέμενε.
Εγγραφή σε:
Σχόλια ανάρτησης (Atom)
Post Bottom Ad
Responsive Ads Here
ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ
ΤΟ KALAMATA NEWS ΚΟΝΤΆ ΣΑΣ ΟΛΟ ΤΟ 24ΩΡΟ ΜΕ ΕΙΔΗΣΕΙΣ, ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΟ.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου